• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od GOMBOTMH

  1. GOMBOTMH

    Nové herné funkcie Koleso štastia

    Áno niečo také.
  2. GOMBOTMH

    Nové herné funkcie Koleso štastia

    Myslel som raz za 24 hodín / 1 deň
  3. GOMBOTMH

    Nové herné funkcie Koleso štastia

    Raz za čas na mape sa objaví lístok pre koleso štastia. Z kolesa môžeš dostať peniaze, zásoby, tovar, vedomostné body atď.
  4. GOMBOTMH

    8. výročie

    Znovuzrodenie fénixa je moja obľúbená budova. Hlavne preto, lebo mám rád budovy spojené s fénixom a ohňom. Dáva mi celkom aj dosť obyvateľov a kultúry.
  5. GOMBOTMH

    Opravená chyba Popis budovy Lávové vajíčko

    Našiel som chybu v preklade pri popise Lávového vajíčka. Malo by tam byť ohňových.
  6. GOMBOTMH

    Nekonečný Príbeh

    Zadáte dve akékoľvek vety ale budete musieť nadvjazať na minúlé dve vety. Každý minimálne 2 vety. Tak dobre začíname. Veta: Moja babka išla do obchodu. V obchode si pozerala múku lebo už nemala.
  7. GOMBOTMH

    slovná hra

    RAmeNO
  8. GOMBOTMH

    Nové herné funkcie bojová aréna

    Aréna kde by mohli si hráči postaviť svoju armádu a bojovať proti inému hráčovi. Za porazenie hráča získaš body. Buď si body necháš a budeš mať dobré umiestnenie v rebríčku a niečo z toho získaš. Alebo body utratíš v smenárne a smeníš si body na napr. diamanty. Myslím že to je dobrý nápad.
  9. GOMBOTMH

    Užívateľské rozhranie Pridanie tlačítka na zapnutie všetkých dielní naraz už v prudukciách dielní

    Len ma tak napadlo ako kus zlepšiť a prišiel som s týmto nápadom. Nechce sa mi furt prépinať do nastavení aby som si zapol alebo vypol súbežne produkcie dielní. Pretože sa mi niekedy zapnú všetky dielne súčasne aj keď nechcem. Takže by som bol rád aby to bolo už rovno v menu keď si rozkliknete...
Hore