• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Arnwald

  1. Arnwald

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    Neviem, či sa niečo menilo, alebo sú len servery menej vyťažené, ale včera (v pondelok) to bolo výrazne lepšie ako v predchádzajúcich dňoch. Oneskorené načítanie príspevkov som včera nezaznamenal vôbec, len načítanie pošty ako celku zostáva na SK serveri stále pomalé.
  2. Arnwald

    Potvrdená chyba Chyba v sezóne alebo u mňa v cache?

    Ale zaujímavé je, že sa s ňou stretávam len na SK serveri, na EN3 nie. Preto som to nehlásil cez podporu, ale som sa opýtal tu, či má niekto podobný problém.
  3. Arnwald

    Potvrdená chyba Chyba v sezóne alebo u mňa v cache?

    Keď dokončím poslednú dennú úlohu sezóny a vyberiem truhličku, tá posledná odmena sa stále tvári ako nedokončená, kým nenačítam hru nanovo. Robí to aj niekomu inému, alebo je chyba u mňa v cache?
  4. Arnwald

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    Dnes ako na hojdačke. Niekedy sa to načíta hneď, niekedy nekonečný príbeh.
  5. Arnwald

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    U mňa je to aktuálne o niečo lepšie, nedeľa bola kritická. Ale najmä na mobile to subjektívne vnímam ako pomalšie v porovnaní s predchádzajúcim stavom.
  6. Arnwald

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    800? To máte obdivuhodnú trpezlivosť. :-) Na EN3 zvyknem zatvárať vlákna, keď dosiahnu cca 300 príspevkov, tu na slovenskom serveri ešte o stovku skôr.
  7. Arnwald

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    Mám problém len ja, alebo ste aj vy zaregistrovali spomalenie načítavania pošty po nedávnych zmenách? Už dlhšiu dobu registrujem, že slovenský server je pomalší ako napríklad EN3, na ktorom tiež hrám, ale teraz sa to ešte zhoršilo. Máme v spoločenstve "kolotoč" (niekoľko vlákien v pošte pre...
  8. Arnwald

    Diskusia k presunu hráčov

    Vďaka, to oznámenie som našiel práve teraz pred chvíľou.
  9. Arnwald

    Diskusia k 19. kapitole - Pomsta Vyhnancov

    Jasné, že sa to raz podarí. Ale toto je jednoznačne najviac "random" kapitola zo všetkých. Keď má niekto tú smolu, že hrá na serveri, kde väčšina hráčov v 19. kapitole vyrába rovnaký stúpajúci tovar ako on (viď napr. EN3 server), bude napredovať veľmi pomaly. Mám dve mestá, to novšie (tu na SK...
  10. Arnwald

    Diskusia k presunu hráčov

    Vďaka, ale skôr by ma zaujímala "spätná väzba" od správcov hry - či už presuny skončili, resp. ak nie, ako dlho to ešte bude trvať.
  11. Arnwald

    Presuny na mape

    Dostal som odpoveď z podpory - že presuny robia každý týždeň a v tejto fáze prebieha presun starých opustených miest mimo mapy. Takže musíme byť trpezliví, zrejme to nie je taký jednoduchý proces, ako by si laik predstavoval...
  12. Arnwald

    Presuny na mape

    Ahoj, nevie niekto, či sa už presuny miest na mape skončili alebo ešte budú pokračovať? Mňa totiž presunuli na oveľa horšie miesto, polovičku mojej mapy tvoria prázdne políčka. Čakal som, že je to len dočasné, ale už prešlo niekoľko týždňov a nič.
  13. Arnwald

    Návrat čarodejníkov domov- úlohy

    Pre tých, čo chcú so zoznamom úloh pracovať (a potrebujú ho teda v textovej podobe): https://elvengems.com/sorcerers-homecoming/quests/ (v angličtine)
  14. Arnwald

    Spoločenstvá Monument "boostre" divov spoločenstva

    Pri búraní rozostavaného divu (na 1. úrovni) sa runy vrátia. Ale tiež by som s tým nemal problém, ak tie runy prepadnú.
  15. Arnwald

    Spoločenstvá Monument "boostre" divov spoločenstva

    Tým monumentom myslíš niečo ako "spoločný div" spoločenstva?
Hore