• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od AltairMiles

  1. AltairMiles

    Ostatné Časomiera vo veži

    Čaute... Dala by sa tá časomiera presunúť pod alebo nad tie diamanty alebo presuňte - otočte toho panáčika s tou palicou tak, aby bolo vidieť časový údaj... Ďakujem... :D
  2. AltairMiles

    Teleportovanie rozvinuteľných budov

    Áno... je to na cz fóre... https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/zpr%C3%A1vy-z-beta-serveru-spoilery.2206/page-214
  3. AltairMiles

    Obchodovanie filtrovanie obchodných ponúk

    ahoj, je to dobrý nápad... stačilo by, keby sa tieto super ponuky zobrazovali len v danom spolku, keď ich chce niekto podporovať, tak nech si to riešia medzi sebou... inak podľa mňa, človek, ktorý nemá čas na hru nie je hráč, nemá dosť suriek, nemá dosť army na to, aby bol plnohodnotný člen...
  4. AltairMiles

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Za každú truhličku dostaneš určitý počet palíc... :D
  5. AltairMiles

    Diskusia k Tímovému Duchu

    Ahojte... Mňa by zaujímalo odkedy je jeden z elementov vietor? Pokiaľ viem, tak medzi elementy patri oheň, zem, voda a vzduch... V kapitole Elementáli je zhmotnenie vzduchu a nie zhmotnenie vetra... Prajem príjemnú hru... Ďakujem... :D
  6. AltairMiles

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    naozaj??? to platí iba pre tých čo nemajú postaveného fénixa v meste alebo odloženého v inventári... takže načo sú mi artefakty fénixa bez základne??? už teraz ich mám 10 kusov v inventári... :mad::mad::mad:
  7. AltairMiles

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Najbližšie dobrodružstvo je v tejto chvíli naplánované na 21.8. podľa iDavis... :D
  8. AltairMiles

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Asi máš na mysli toto: Tak podľa najnovších informácií z bety testovanie nových turnajov pokračuje a už budúci týždeň budú zavedené na anglický server (čo je jeden z live serverov). Dôvodom je rozšírenie komunity poskytujúcej spätnú väzbu. Zároveň sa vyjadrili tak, že na ostatné servery nové...
  9. AltairMiles

    Diskusia k Júnovej udalosti

    táto výzva nepatrí k Júnovej udalosti ale k oslave 5. narodením Elvenaru... je to správna pripomienka, že by to malo po splnení výzvy skončiť ale máš to v nesprávnej téme... :D niekto na to hľadí necelé 3 dni... :D
  10. AltairMiles

    Výhercovia súťaže

    Ďakujem, ďakujem a ešte raz ďakujem... :D:D:D ani studňu nepotrebujem... :D:D:D
  11. AltairMiles

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    na bete tiež dali takýto oznam a ešte v posledný deň ds-ka som mal v akadémii recept na výmenu artefaktu, takže to beriem s rezervou... :D:D:D
  12. AltairMiles

    Kult Fénixa

  13. AltairMiles

    Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

    Myslím, že tvorcovia hry by sa mali vážne zamyslieť nad výmenou personálu... úlohy typu vyskúmaj technológiu alebo vyrob 40 kusov vizionárskej pary mi príde ako zlý žart... :( ak nezmenia úlohy tohto typu, tak nech sprístupnia komplet recepty v akadémii, aby sa dali takéto žartovné úlohy...
  14. AltairMiles

    obchodovanie,vymena tovaru

    https://sk.forum.elvenar.com/index.php?threads/verzia-1-97.1605/
  15. AltairMiles

    výmenný kurz tovaru inej hodnoty nieje 1:4 ale 1:1,5 ???

    https://sk.forum.elvenar.com/index.php?threads/verzia-1-97.1605/
Hore