• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Aireen

  1. Aireen

    Ostatné Mobilná verzia

    Kedy bude možné v mobilnej verzii vkladať body do starovekého divu aj neobjaveným hráčom?
  2. Aireen

    Staroveké divy

    Kedy by to čoskoro malo cca nastať? ;-)
  3. Aireen

    Diskusia k hostine mamy Juul

    Sto ľudí- sto chutí... Mne sa to naopak páči...som rada, že sa pri tom trošku zabavím .
  4. Aireen

    Spoločenstvá Veža večnosti pre spoločenstvo

    Ešte stále nič?
  5. Aireen

    Úloha

    Máte v nastaveniach odkliknuté príjmanie newsletrov...teda reklamy a upozornenia ?
  6. Aireen

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    Chválim vylepšenia...ešte poriadne odmeny a bude to radosť hrať
  7. Aireen

    kde sa daju vzrobit horice tehlicky

    Mala by to byť manufaktúra na oceľ ...od úrovne 32
  8. Aireen

    Diskusia k verziám hry

    Ďakujem za vysvetlenie
  9. Aireen

    Diskusia k verziám hry

    Tiež máme tento problém pri jednom hráčovi.Je to v kolečku-bumerangu či ako to kto volá.Čiže predpokladám, že koľko dostane, toľko vráti ale aj tak mu to tam stále vyskakuje. Ako sa tomu dá predchádzať?
  10. Aireen

    Úloha

    Ďakujem Ti... Hladala som tam niečo s týmto názvom, nenapadlo mi, že tie "veci" sú medajle
  11. Aireen

    Úloha

    Potrebujem poradiť. V 18 kapitole, je úloha: získaj 100 medailí za aktivitu. Vôbec netuším čo treba urobiť. Ďakujem za pomoc
  12. Aireen

    Mapa sveta:(

    A nemohlo sa stať, že si na okraji mapy medzi prázdnotou kvôli Tvojej pauze? Možno Ťa identifikovali ako neaktívnu a odsunuli Ťa.
  13. Aireen

    Pochované mesto - denné odmeny

    Dagy... ďakujem, že to pre nás robíš :)
  14. Aireen

    Diskusia k Zakázaným ruinám

    ...nažraté medvede = splnená úloha
  15. Aireen

    Diskusia k Zakázaným ruinám

    ..úlomky kúziel sa získavajú rozobratím nepotrebností z inventára a kúzla vieš získať aj v turnaji, alebo v majákoch na mape eventu. Čiže akadémiu k tomu nepotrebuješ ;)
Hore