• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

King Kong

Lesný duch
taaaa heeeej, ta teraz ci takoj fotky budze ukazovac ... :D kume ty sebe zajdzi večar na podskalku a fotkaj še tam :D
 

King Kong

Lesný duch
ta veru veru, že ju ženem do Humennoho ... ale vidzim, že ty ši porichtovany kec ši zaujal taku poziciu ... len neznam či sebe zaštrilaš abo ši plny očakavania :D
Screenshot_3.jpg
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
Drahý môj kum ,,no znáš ma,aká ja kuma ,, však som aj dumala,aké on tajnosti sebe má a to takto tu....šak ja mu dám voľno,bo vidzim že mne už mocno neľubi.Nech sebe poľubi tote babenky a budze vidzeť ako ďalše...
Puscim ho aj na na tu kostovku,no ale musiš me slubic že aj mne dajakeho šumnoho chlopa najdzeš :p:p:D
 

King Kong

Lesný duch
ci pana Kume !!! ta ty šicko vyzradziš ... skaria zmare !!! ta teraz žeby mi bul cale dni pod gaučom ....
len nedavno mi prišol domu kus neskorši, ta mi mal s Kornelku menšu vymenu nazorov .... no ale nakonec jej nedalo ta moja Kornelka prišla za mnu po kolenoch ... a rovno na mne spuštila ... "vylež ty srabe z pod toho gauča "
a pale tu ni ni ni jak toto ši vyzradzil ... ta nazad še tam budzem mušec upchac pod ten gauč ...
no čekaj, čekaj kume!!!
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
Dokáže ako slnko prežiariť aj pochmúrny a zamračený deň.
Má čaro osobnosti, charizmu, gracióznosť.
Milá a zdvorilá.

Výnimočná a jedinečná MOJA KORNELKA.

 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
Kume dze ši?
Preobracil mi calé Humenné hore nohama a tebe nikdze už chceju vyhlašic patrane po tebe ...
Nič še nemušiš bác, bo aj na TA3 ukazovali toto neščesce co ši zapričinil a policia tam hutorela, že ce nebudze pokutovac lem še mušiš hlašic na očným oddzeleňu ...
Vidziš sam, že ši me mal davno posluchac a isc na toto očne vyšetrene bo kec s tobu šedzim u karčme ta furt lapeš muj poharik ...

Screenshot_8.jpg
 

King Kong

Lesný duch
No pale tu ni ni ni Kume mi ci zaobstaral tvojo vyšnivane faro ... len ce pytam nekeruj barz žvitko aby ši nestracil jagura ...
Jaguara mi už dal zaočkovac ta nemušiš isc ku veterinaroj ...
PS: jaguara nemušiš karmic lem často jazdi aby neskapal ... jaguar je hmyzožravy joho oblubene jedzene su mušky ...
Screenshot_3.jpg
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
ta ľudze popatrice tu ni ni ni co muj Kum sebe dal vytetovac jak načelník klanu Drakobijcov ... nemušim vam pisac, že na remeňu mu vyši poriadna vyzbroj repelentov ...

artist-specializes-ugly-tattoo-helena-fernandes-brazilia-43-59880d728f014__605.jpg
 

King Kong

Lesný duch
chcem ce uvesc do obrazu, my sme klan drakobijcoch a ne chovatele drakoch, cize mi drakoch zabijame, to jako potom uz umru na smerc, inaksi ci to vysvetlic uz neznam
šak na zabijane maš repelenty co ci vyša na remeňu .... ta umru na repelent a daktori aj od šmichu kec vas uvidza :D
PS: Kume ale kušťok podrobnejši mi vyšvetli jak draci umirajú na šmerc ? bo ja som sebe isty, že pokapali od šmichu a to ce pomylilo ...
 

King Kong

Lesný duch
Kume priznaj še ! že ty še teraz zobudzil a bizovne ši bul obutý? :D
ja som sebe istý bo tota tvoja nova kerka hutorí za šicko ...
azda jaguár skapal a ty kúpil nový motor ...

Screenshot_7.jpg
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
...aj v tym Lendaku chladnejsi ... ta dobre, ze kume sebe dava pozor na zdravie a nosi ponozky ...

119709737_812038952868598_4107245231740449918_n.jpg
 

King Kong

Lesný duch
:D :D :D
Kume, ja ci še už davnejši chcel opytac ... to čom ty furt kolomne stojíš kec ja som na malej potrebe? daco chceš?
No nejdze mi to do rozuma bo aj minule ši prišol do Mihalovec taky vyparadzeny ....
Screenshot_3.jpg
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
No Kume dobre, že ši pripomenul tu ni ni ni toten ružovučky sviterik bo najvyšši čas mi ho vracic ... hutorel ši, že lem na jedno vystupene naj ci ho požičim ...

no ale jak na tebe zapasoval tu ni ni ni

 
Naposledy upravené :
Hore