• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

King Kong

Lesný duch
Včera mi bul u Humennym ... ta reku nebudzem taky, ta zajdzem ja do kuma aspoň kaveju vypic ...
ta zvonim, bucham a nikto nič a naraz čujem: otvoreno lem poc dalej ...
pujdzem dnuka a kume tvoja draha jogu cviči ...

no asi 5 minut mi patrel na nu , že dze ma hlavu :D

ta pale tu ni ni ni ... mi ju aj sfocil bo by ši neveril ...

Screenshot_6.jpg
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
moja aj spominala ze jak cvicila jogu a ze dakto zacal tancovac v obyvacke, no nechcel mi jej veric, ta dusovala se, ze to pravda a ze zrobila aj video, no keby nemala dokaz ta by som ani neveril, ale ja vas takol spoznal kume
lol.jpg


Kume muj, ta znaš , že ja ce mam za najsmelšoho chlopa ale teraz ši zabil ... ta ty tu ni ni ni daš svojo sukromne video ? ... no mušim uznac, ty ši čisto parketovy lev ... no jednoznačne nemam ja na tebe ...
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
Joj kume a skoro mi zabudnul ... chcem ce barz šumne popytac či by ši neprišol ku nam na silvestra, kus potancovac a ja by popytal aj načelnika aby ci požičal čelenku aby ši bul paradneši ... ta še nesľub už nikdze bo silvestra oslavuješ s nami ... PS: tvuj tanček budze prekvapene programu pre babenky...
 

King Kong

Lesný duch
Dostojnici klanu Divine Kings barz šumne dzekuju za pozvanku na vianočny večierok u Humennym.
Kume mušim vas pochvalic, bo na tej pozvanke sce barz fotogenicky.
... už znam čom ši stavil ten garaž Kume, bo do prednej chyži by sme še šicky nepomescili ...

Bez názvu.jpg
 

King Kong

Lesný duch
kume ale nesumne od tebe ze si predal cajnik co som si ci kupil minuly rok na vianoce

Kume, ten čajnik barz piskal ta mi dal inzerat, že ho predam ... no ale keby mi znal keľo mi ten inzerat narobi balamuty ... už od 5-tej rana zlatuľky stali pred mojou chyžou u šore a chceli varic so mnu čajik ...čisto me išli roztarhac, nemal mi pokoja ta mi inzerat scahnul ...
 

DeletedUser865

Guest
Ahojte priatelia :) Snáď si ma ešte pamätáte, bol som vo Vašom klane asi do konca apríla, potom som tu už nebol, mal som vážne zdravotné problémy, kde už som sa začal báť aj o svoj život a trvalo to pol roka. Preto som si myslel, že s elvenarom som už nadobro skončil. Ale keďže som už dá sa povedať ako tak zdravý, ihneď som sa k tomu vrátil :) Preto by som bol rád, keď sa Vám niekedy v klane uvoľní miesto, veľmi rád sa zase k Vám pridám ak budem môcť :) Prajem Vám šťastný nový rok, nech sa Vám všetkým darí :)

s pozdravom

GINN
 

King Kong

Lesný duch
Ta toto tu ni ni ni sebe presne pametam jak to bulo:
to sme chodzili na brigady zo skoly do komunistickej ciny kosic lekvar,
muj kum chodzil do 3 triedy ludovej skoly a ja uz bul stvartak, aj on by uz bul stvartak len on prepadnul dvaraz a ja len raz
teda uz sme ani nemali chodzic do tej skoly ale inaksi se nas neznali zbavic ta preto nas poslali do ciny.
jooooooj kume, ale fajne bulo, ja isce pametam jak si se ftedy mocno radoval bo ci zacali rostnuc chlupy a 3 raz do dna si sebe ich cesal
:D:D:D tak tak bulo ...
 
Hore